Balkan Satellite forum

`Download-Upload zona diskusije o satelitskoj tv

Dr.Web Anti-Virus 6

Share
    Bobić
    Moderator
    Moderator

Broj poruka : 22
    Datum upisa : 21.04.2010
    Godina : 48

Dr.Web Anti-Virus 6

Postaj by Bobić on sub svi 01, 2010 8:05 am

Usteda 35$
    Dr.Web protu-virus softver je razvijen od 1992 to je prvi anti-virus službe u Russia.This nagrada wining AntiVirus ((antivirus + antispam) program skenira vaše računalo za virus, Izdržljiv čovjek, adware, spyware, hack alata, rootkita, i ostalih malware.For posljednjih 17 godina ruski Ministarstvo obrane je koristeći ovaj brz i kompaktan anti-virus softver.

Zahtjevi sustava

* Podržani OS Windows 7/Vista/XP/2000 SP4 + Rollup 1 (32 - i 64-bitna).
    * Slobodan prostor na disku: ~ 40 MB. Dodatnih 8 MB su potrebni za firewall.
    * Pristup Internetu za upis i ažuriranje.
    Da bi dobili besplatnu licencu za godinu dana pratite slijedece korake:
    1. Ici na promo stranicu i popuniti formular:
    http://www.updrv.com/win7/drivecampaign/User_Reg.aspx?uid=122644
    Za one koji nemaju goole translate:prva rubrika je user name(bilo koje),druga rubrika je password(bilo koji),treca rubrika je da ponovite password,cetvrta rubrika je vas e-mail, peta rubrika je mjesto za upisati 8 brojeva(bilo kojih) napr.12345678, zatim upisite cod i kliknuti ispod na veci pravougaonik(desni)...priznat i registri. Taj klik vam otvara prozorcic...samo klikajte OK i dolazite na slijedecu stranicu na kojoj treba da pronadjete (dole lijevo) olovka sa notepadom ...klik na text uz sliku ...i dolazite na stranicu sa upitnikom kojeg treba da popunite.Mozete klikati odgovore bez citanja ali morate isklikati na svih odgovora. Zavrsni klik je dole lijevo ...mali pravougaonik.Odmah na slijedecoj strani ce vam se pokazati vas key. Zapisite ga na sigurno mjesto(rucno je najsigurnije)
    Direktni link za download 32 bit.: ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/windows/drweb-600-win-x86.exe
    Direktni link za download 64 bit.: ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/windows/drweb-600-win-x64.exe

Ubacivanje key-a... varijante:
    - Tokom instalacije...kada dodjete do rubrike registracija ...upisite dobiveni key...
    - Ako ste instalirali software...kliknite na njega...nadjite mjesto za registraciju...upisite svoj key i
    dobicete drweb32.key datoteku.
    - Ako zelite biti 100% sigurni da vasa registracija nece biti na bilo koji nacin ugrozena...ici na ovaj link:
    http://products.drweb.com/register/
    klik na Start registration procedure...upisati key...i pratiti proceduru...

izvor

Sada je: sub sij 20, 2018 5:03 am.